САД: проїзд державними дорогами забезпечений

Цієї ночі на автодорогах державного значення Черкаської області проводилися роботи із зимового утримання автодоріг. Обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами проводилась на небезпечних ділянках автодоріг: підйомах, спусках, мостах, поворотах, інформують в САД області.

Туман при низькій температурі повітря став передумовою утворення ожеледі на проїжджій частині автодоріг. Тож для забезпечення безпечного проїзду дорогами області проводилися роботи з усунення зимової слизькості.

Впродовж ночі для обробки протиожеледними матеріалами тих ділянок шляхів, де утворилась зимова слизькість, було задіяно 8 одиниць спецтехніки підрядних організацій, для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано понад 80 тонн піщано-соляної суміші. Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області станом на ранок 15 січня забезпечено. Повідомлень про затори чи ускладнення руху не надходило.

Підрядні підприємства наразі працюють у посиленому режимі, цілодобово. Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг у Черкаській області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що під час роботи спецтехніки, водії автомобілів мають забезпечити її безперешкодний рух.

Автор статті