САД: проїзд автодорогами державного значення області забезпечений

На Черкащині минулої доби розпочалися опади у вигляді мокрого снігу з дощем. На автодорогах державного значення області для забезпечення безпечного проїзду розпочалися роботи з очищення проїзної частини та усунення зимової слизькості. Впродовж минулої доби та вночі 12 лютого працювало 66 одиниць спецтехніки підрядних організацій, інформують у Службі автомобільних доріг області.

Для обробки протиожеледними матеріалами доріг використали понад 780 тонн піщано-соляної суміші. Обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами проводилась на усіх дорогах державного значення області. Особлива увага приділялася небезпечним ділянкам автодоріг: підйомам, спускам, мостам, небезпечним поворотам.

Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області станом на ранок 12 лютого забезпечений. Повідомлень про затори чи ускладнення руху не надходило.

Підрядні підприємства наразі працюють цілодобово у посиленому режимі. Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг у Черкаській області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

Автор статті