САД Черкащини: в області на автодорогах державного значення забезпечили проїзд автотранспорту

У всіх районах Черкаської області ввечері 2 грудня розпочався снігопад. Спецтехніка підрядних організацій Служби автодоріг у Черкаській області негайно виїхала на автодороги державного значення для обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами, аби не допустити утворення ожеледі. Станом на ранок проїзд автошляхами забезпечений. Покриття автодоріг державного значення оброблене протиожеледними сумішами.

Для цього впродовж ночі було задіяно 50 одиниць техніки та більше 60 робітників, використано майже 2260 тонн піщано-соляної суміші. На даний час роботи продовжуються, працює снігоприбиральна техніка.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв без нагальної проблеми утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи снігоприбиральної техніки та не створювати заторів на автодорогах.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Черкаській області за телефонами: (0472) 71-45-34.

 

Автор статті