Ризикові підприємства визначили на Черкащині

1111Роботу з легалізації зарплатні посилюють в області. Таке завдання дав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Деталі він обговорив із фінансистами та представниками контролюючих органів на спільній нараді.

Завдання перед усіма – підвищення зарплат, подальший приріст податку на доходи фізичних осіб і сплати єдиного соціального внеску. Для цього задіють комплекс заходів.

– Уже проведена велика аналітична робота, виходячи з баз даних Пенсійного фонду, Фіскальної служби тощо, – пояснює голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Відтак ми визначили ризикові підприємства. Тепер із ними активно працюватимемо – спільно з інспекцією з питань праці, управліннями Фіскальної служби, Пенсійного фонду та ін. Тут потрібна активна робота також керівників районів і міст. Легалізувавши зарплати, ми збільшимо надходження до бюджетів усіх рівнів і Пенсійного фонду.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області, за п’ять місяців цього року вже виявлено майже 4 тис. випадків використання незареєстрованих найманих працівників. Також легалізовано 8418,8 тис. грн доходів і донараховано 1262,8 тис. грн ПДФО. Нагадаємо, з початку року на економічно активних підприємствах області завдяки вжитим заходам зменшено зарплатні борги на понад 60%.

Автор статті