Рятувальники нагадують громадянам, як уникнути пожеж у житлових будинках

IMG_20180213_113359Вкотре профілактичні відпрацювання житлового сектору у сільській місцевості відбулися одразу в двох районах області, Канівському та Катеринопільському, інформують в ДСНС у Черкаській області.

Під час подвірних обходів, рятувальники та працівники соцзахисту, в першу чергу, звернули увагу на будинки, які мають пічне опалення та в яких проживають самотні пенсіонери. Спілкуючись з господарями домоволодінь, учасники рейду звертали увагу на виконання вимог пожежної безпеки під час улаштування печей та їх експлуатації. Для усвідомлення реальної небезпеки та загрози власному життю, рятувальники наголосили на наслідках, що виникають в процесі порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, тобто пожежі, людські жертви, втрата житла і майна.

Вручаючи тематичні пам’ятки щодо правильного користування з пічним опаленням, фахівці Служби порятунку нагадали мешканцям сіл номери екстрених служб у разі виникнення надзвичайної події.IMG_20180213_115004IMG_20180208_124845

Автор статті