Рятувальники Черкащини посилюють інформаційно-роз`яснювальну роботу серед населення

З настанням весни, на Черкащині пожежні підрозділи Управління ДСНС щоденно ліквідовують десятки пожеж у природних екосистемах. Лише за минулу добу, 18 березня, рятувальники приборкали 6 пожеж сухої трави та сміття. Вогонь, пройшовши площу 4,5 гектари знищив усе живе, а у двох випадках знищив дві надвірні споруди.

З метою попередження пожеж у природних екосистемах та на відкритій території, Управлінням ДСНС посилено проведення серед громадян профілактичної, роз‘яснювальної роботи.

Зокрема, надзвичайники збільшили кількість профілактичних рейдів у сільській місцевості. До участі у заходах на територіях сільських населених пунктів активно залучаються представники місцевого самоврядування, правоохоронці,  волонтери та засоби масової інформації.

Спілкуючись із громадянами, фахівці та активісти закликають населення бути  обережними у поводженні із відкритим вогнем, не провокувати небезпечні події у природних екосистемах області, розповідають про те, якої шкоди завдають пожежі навколишньому середовищу та населенню.

Такі рейди були проведені у селах Тіньки, Чигиринського району та Шуляки, Жашківського району.

Спілкуючись із громадянами, рятувальники не лише наголосили на дотримання правил пожежної безпеки в побуті та на відкритих територіях. Значну увагу фахівці ДСНС також приділили актуальній проблемі сезону початку польових робіт, – небезпеці виявлення вибухонебезпечних предметів.

Залишивши жителям села інформаційні буклети та пам‘ятки, рятувальники нагадали людям основні правила поводження із виявленими вибухонебезпечними предметами. Порядок інформування служби порятунку про можливі небезпеки.

Автор статті