Уряд України робить все можливе для виховання толерантності, неприпустимості ксенофобії, антисемітизму та вандалізму

630_360_1557129427-8791Уряд України робить все можливе для виховання у суспільстві толерантності, неприпустимості ксенофобії, антисемітизму та вандалізму. Про це на Kyiv Jewish Forum заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Україна рішуче засуджує будь-які прояви нетолерантності та антисемітизму як на національному, так і на міжнародному рівні. Наша держава докладає всіх зусиль, щоб захистити своїх громадян від зазіхань на їхню гідність», – сказав він, наголосивши, що Україна приєднується до заяв в рамках ООН, ОБСЄ та ЄС щодо засудження проявів антисемітизму та ультранаціоналізму

За словами Віце-прем’єр-міністра, у 2017-2018 роках в Україні не було зафіксовано жодного випадку антисемітського насильства. «На жаль, є певні прояви вандалізму антисемітського спрямування, але вони належним чином розслідуються та розглядаються у судовому порядку», – зазначив він.

«Уряд України і надалі робитиме все можливе для виховання толерантності, неприпустимості ксенофобії, антисемітизму та вандалізму», – підкреслив Павло Розенко.

За інформацією Урядового порталу

Автор статті