Розвиток цифрової інфраструктури – важливий крок модернізації транспортної галузі

f9c745b1fcf2ae11e5688222c890198cМіністерство інфраструктури зацікавлене у співпраці з провідними світовими гравцями у розвитку цифрової інфраструктури. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час зустрічі із представниками компанії Aitheon, інформує Міністерство інфраструктури України.

Компанія Aitheon є виробником першої у світі блокчейн платформи, яка об’єднує спеціалістів, штучний інтелект, робототехніку, ІТ та криптовалюту. Aitheon – це цифрова екосистема, ціллю якої є спрощення бізнес-процесів шляхом поєднання штучного інтелекту, роботів та людського фактору. Компанія пропонує ряд унікальних інноваційних цифрових рішень, а саме: інтегровані роботи (Mech-Bots) та віртуальні роботи (Digi-Bots), розробка алгоритмів штучного інтелекту для різноманітних бізнес-функцій тощо.

Володимир Омелян підкреслив, що важливим кроком модернізації транспортної галузі є розвиток цифрової інфраструктури: – Міністерство інфраструктури працює над проектами, пов’язаними із цифровою інфраструктурою. Наша мета – щоб усі дороги та залізниця стали “розумними”, були побудованими із використання сучасних технологій, які об’єднають всю транспортну інфраструктуру в одну інтелектуальну мережу. Наразі ми працюємо над розробкою та реалізацією проекту «Internet of Things», який створить віртуальну інформаційну мережу, що дозволить вирішити проблеми безпеки на транспорті, моніторингу і аналізу трафіку та управління транспортними потоками. Ми створили робочу групу, до складу якої увійшли представники державного сектору, телекомунікаційні оператори, профільні асоціації, постачальники обладнання, системні інтегратори та інші.

Міністерство інфраструктури в минулому році розробило 15-річну стратегію розвитку електротранспорту, яка стимулює як попит, так і виробництво електромобілів. «Ми впевнені, що Україна буде важливим учасником майбутніх транспортних коридорів, а впровадження нових, сучасних, економічно- та енергоефективних видів транспорту та необхідної інфраструктури дасть змогу використовувати наш потенціал на повну.

– Ми плануємо створити Центр транспортних інновацій, який стане майданчиком для розвитку hyperloop технологій. Сучасна ефективна транспортна система є запорукою економічного зростання країни та підвищення рівня життя населення, – зазначив Володимир Омелян.

Під час зустрічі обговорено можливі напрямки співпраці у сфері цифрової інфраструктури та перспективи майбутнього співробітництва.38810219_445732425933070_492459970906816512_n

 

Автор статті