Розвиток соціально-гуманітарної сфери потребує змістовного діалогу влади й бізнесу

IMG_3480На цьому наголосив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль під час зустрічі представників Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Денисом Силантьєвим та Олегом Петренком зі спортивним активом області. Адже спорт, освіта чи культура – це ті галузі, що потребують фінансових вкладень для розвитку, які можливо забезпечити завдяки плідній співпраці владних структур з інвесторами та виробниками області.

Нині на Черкащині влада працює над створенням простих умов реєстрації бізнесу та залученням інвесторів. Зараз отримати дозвіл на ведення власної справи можна за 24 години. Крім того, керівництво області намагається тісно співпрацювати з інвесторами. Зокрема, надає землі, комунікації та забезпечує якомога швидше вирішення юридичних питань. Разом з тим, зауважив Віталій Коваль, інвесторів просять взяти на себе додаткові зобов’язання та курувати соціальну або гуманітарну сферу району, де розміщені їхні виробничі потужності. За такими умовами у Черкаський та Чигиринський райони зараз заходить «Ніболон», що забезпечує додаткові вливання близько 15 мільйонів гривень на розвиток соціально-гуманітарної сфери.

– Ми розуміємо, що сталий розвиток соціальних галузей регіону можливий також за умови плідної співпраці влади та бізнесових структур. За умови, якщо влада йде назустріч підприємцям та просить підтримати неприбуткові сфери області, – підсумував Віталій Володимирович.

Автор статті