Розпочався новий сезон національного проекту «Відкриті уроки футболу»

1337957624Новий сезон національного проекту «Відкриті уроки футболу» стартував з вересня цього року в Україні. Тут будуть ігри, уроки, змагання, конкурси та різноманітні форми заходів за принципом «футбол для всіх».

Цьогоріч 25 п’ятиденних великих заходів «Відкриті уроки футболу» відбудуться в областях України за відповідними графіками. На Черкащині, зокрема, – з 12 по 16.09.2015 р. в м. Умань.

Як зазначають в Інституті модернізації змісту освіти МОН України, соціальний проект «Відкриті уроки футболу» з розвитку шкільного футболу на 2015 рік реалізується відповідно до договору про взаємодію між Міністерством освіти і науки України та Федерацією футболу України з розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України у 2013-2016 роках та на виконання плану спільних заходів Федерації футболу України, Комітету з фізичного виховання та спорту та Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

Проект здійснюється у співпраці з Федерацією футболу України та департаментом у справах дітей Міністерства внутрішніх справ України і використовує позитивну футбольну атмосферу, як потужний виховний інструмент для фізичного розвитку дітей, запобіганню дитячих конфліктів і дитячої злочинності, виховання патріотизму та цінностей здорового способу життя.

Автор статті