Розпочався конкурсний відбір молодіжних суспільно-корисних проектів

ап

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з метою підтримки громадської активності молоді та створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив розпочало конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів. Прийом пропозицій здійснюється відповідно до ст. 14, 15 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України».

Згідно із запропонованими пропозиціями у подальшому формуватимуть план й обсяги фінансування на 2016 рік. Пріоритетними темами проектів для управління є:

  1. Формування патріотичної свідомості молоді; популяризація української культури і народних традицій; усвідомлення національної своєрідності;
  2. Створення умов для інтелектуальної і творчої самореалізації, самовдосконалення обдарованої молоді для виявлення й розвитку її творчого потенціалу.
  3. Пропаганда та формування здорового способу життя, свідомого ставлення молоді до збереження здоров’я, боротьби зі шкідливими звичками.
  4. Формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища
  5. Сприяння розвитку підприємницьких ініціатив молоді, надання інформаційних послуг для ефективного просування у підприємницькому середовищі
  6. Утвердження духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей.
  7. Інформаційно-просвітницькі заходи з питань профілактики торгівлі людьми та гендерної рівності.
  8. Підтримка сімей соціально незахищених верств населення.

В управлінні звертають увагу на додаткові критерії оцінювання проектних пропозицій, а саме: реалізація проектів в районах області; їхня результативність; залучення молоді на етапах підготовки та реалізації проекту (в тому числі молоді з числа внутрішньо переміщених осіб).

Подавати пропозиції можна до 14 грудня 2015 року у паперовому та електронному варіанті з ретельним обґрунтуванням кошторису витрат до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації (відділ молоді, сімейної політики та оздоровлення управління) за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102, 3-й поверх, к. 307 та на електронну адресу alexandra.pakhurina@gmail.com Контактний номер: 0632572809, 0983876265.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту залишає за собою право коригувати фінансування проектів переможців.

Контактний номер телефону: (0 472) 63 85 96.

Документи для заповнення.

Автор статті