Розпочато відбір кращих соціальних проектів

415Цього тижня завершився прийом заявок від неурядових організацій, спрямованих на розв’язання важливих проблем життєдіяльності області, який стартував у Черкаській облдержадміністрації у лютому. Учора відбулося розкриття конвертів із заявками, а сьогодні проекти вже були направлені членам конкурсної комісії на розгляд.

Загалом же до участі в конкурсі надійшло 66 проектних заявок.З них сім подано з неповним комплектом документів. Усі заявки стосуються актуальних питань сьогодення, зокрема соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб таАТОвців,популяризації здорового способу життя, збереженню довкілля, моніторингу діяльності органів державної влади.Загалом було визначено сім пріоритетних напрямків для написання проектів.

До 20 березня члени комісії будуть аналізувати їх для вивчення й оцінки щодо технічної, організаційної та фінансової спроможності на реалізацію кожного запропонованого проекту та на відповідність вимогам, встановленим Положенням про порядок проведення конкурсу з відбору соціальних проектів неурядових організацій. А у 20-х числах березня за результатами роботи комісії, до якої входять члени неурядових організацій та представники влади, будуть визначені переможці конкурсу.

− У проектах зустрічались різні кошториси – від 20 до 80 тисяч гривень. Хоча максимальна сума фінансування одного проекту складає 50 тисяч гривень. Все що понад цієї суми неурядові організації повинні співфінансувати, тобто залучити інші джерела фінансування не заборонені чинним законодавством, − говорить заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олена Петрова.

Загалом же, як зауважила Олена Петрова, у фонді конкурсу закладено 800 тисяч гривень призових коштів, тоді як минулого року з бюджету області було виділено 450 тисяч гривень.

Автор статті