Розпочала роботу ХХІІ обласна виставка педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини 2017»

25 квітня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» розпочала роботу ХХІІ обласна виставка педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини 2017».63611238

84425811 Цьогоріч на виставці представлено понад 1000 матеріалів. Це описи педагогічних технологій, поліграфічна продукція (методичні посібники, рекомендації, книги для дітей, періодичні видання установ освіти), комп’ютерні програми і навчальні комплекси. Так, зокрема, з напрямку «Формування ключових компетентностей учнів у контексті концептуальних засад реформування середньої освіти «Нова українська школа» представлено 467 матеріалів; «Інноваційні технології патріотичного та військово-патріотичного виховання» висвітлено у 128 конкурсних доробках, «Роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини» представлено у 124 творчих роботах та «Сучасні методики реалізації компетентнісного підходу у початковій школі» висвітлено у 84 конкурсних матеріалах освітян області. Також представлена палітра цифрових ресурсів, електронних посібників тощо.

21543938

Вітаючи учасників виставки перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль відзначив успіхи освітян Черкащини щодо інноваційної діяльності, результатом впровадження якої є досягнення учнів та студентів на конкурсах та змаганнях різних рівнів. Висловив сподівання, що набутий досвід на виставці впроваджуватиметься у всіх навчальних закладах області. Принагідно запевнив присутніх у подальшому сприянні обласної влади.

63064526

Звертаючись до присутніх, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський зазначив, що ХХІІ обласна вистава педтехнологій є значною подією 2017 року, що спрямована на розвиток професіоналізму кадрового потенціалу освіти Черкаської області, популяризацію кращого досвіду навчально-виховної діяльності, впровадження новітніх технологій у педагогічну практику.04690448

Ректор ОІПОПП Наталія Чепурна підвtла підсумки освітянських здобутків на освітянських форумах, зокрема восьмому міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті», восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

 

Проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького наголосив на необхідності співпраці загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти щодо забезпечення сучасного розвитку галузі.

2

За сприяння впровадженню перспективного педагогічного досвіду та за системну роботу щодо популяризації інноваційної діяльності навчальних закладів Черкащини на міжнародному та всеукраїнському рівнях освітяни отримали Дипломи «Лідер освіти Черкащини».3

У рамках роботи освітянського форуму представлено перспективний досвід управлінської діяльності керівників навчальних закладів, інноваційні технології національно-патріотичного та військово-патріотично виховання, актуальні аспекти розвитку інклюзивної освіти, сучасне навчально-методичне, програмно-цільове та технологічне забезпечення освіти.

Триденна програма виставки передбачає проведення тематичних флеш-семінарів, майстер-класів, практикумів, кейс-презентацій, вебінарів, воркшопів, творчих діалогів, дискусійних клубів, науково-педагогічних конференцій.

Виставка триватиме до 27 квітня, усіх бажаючих запрошуємо долучитися до цього освітянського форуму педагогічної творчості.

За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації

 

Автор статті