Ротарійці беруться допомагати дітям АТОвців

???????????????????????????????Представники міжнародного Ротарі Клубу відвідали Черкащину. Завітали вони й до обласної державної адміністрації. Разом із першим заступником голови ОДА Віталієм Ковалем члени Ротарі Клубу «Єлєня Гура Цепліне» з Польщі обговорили перспективні плани на майбутнє.

– Ми переймаємося справами як дітей, так і дорослих, зокрема молоді, – зазначила президент польського Ротарі Клубу Ельжбета Закревська. – Намагаємося допомагати людям, які цього найбільше потребують. Нині ж особливу увагу плануємо приділяти постраждалим в антитерористичній операції родинам, особливо дітям загиблих учасників АТО.

Віталій Коваль щиро подякував за те, що Польща ось вже три роки поспіль активно підтримує Україну:

– Ви є гідним прикладом для інших організацій, особливо в напрямку реалізації різних соціальних проектів. Про це свідчать реальні результати вашої роботи. Ми ж натомість готові підтримувати вас та співпрацювати.

Довідково:

Зауважимо, в липні 2003 року був зареєстрований Ротарі Клуб «Черкаси-Центр» й того ж року в жовтні отримав Хартію. Вже 12 років клуб є осередком спільної благодійної активності найбільш успішних та свідомих черкащан. Клуб об’єднує однодумців, які сповідують загальну мету, – творити добро, допомагати людям, ділитися власним досвідом та постійно розвиватися. За ініціативи Клубу на Черкащині створено ряд програм. Серед них: «Дитячі серця», в рамках якої черкаським дітям з неповних та малозабезпечених сімей німецькі лікарі надають операційну допомогу; також програма «Переможемо туберкульоз разом», конкурс молодіжних соціальних проектів «Ідея-Дія-Результат» Нині ж очолює цей Клуб головний редактор газети «Нова Доба» Тетяна Очеретяна.

 

Автор статті