Рівень захворюваності на грип та застуду в області не перевищує епідпорогу

грві

За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ з 21 до 27листопада на Черкащині захворіла 5 471 особа, з них – 3 758 дітей віком до 17 років. З госпіталізованих 338 осіб – 265 дітей, повідомляють в Державній санітарно-епідеміологічній службі Черкаської області.

У цілому по області рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу, розрахованого на листопад, на 28,1% . Перевищення епідпорогів не зареєстровано на жодній адміністративній території. Епідемічна ситуація без особливостей, характерна для осені.

Однак, порівняно з минулим тижнем збільшився темп приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослого населення на 1,9%, а також серед дітей до 17 років на 11,3%. Найвищі показники захворюваності за тиждень зареєстрували в Черкасах, Умані, Смілі, а також Золотоніському, Городищенському, Смілянському та Корсунь-Шевченківському районах.

За цей тиждень щеплено проти грипу 388 осіб з груп ризику, а з початку епідемічного сезону – 1 289 осіб, що становить 0,1% від загальної кількості населення та 6,4% від запланованої кількості.

 

 

Автор статті