Резиденцію Богдана Хмельницького у Чигирині тепер можна відвідати 3D-туром

377829b055e89e3afb894e7528a10996_XLКомпанія Google разом з Міністерством культури України оцифрували сім музеїв просто неба в різних регіонах країни і створили віртуальний тур ними. Відтепер 3D-туром можна помандрувати і резиденцією Богдана Хмельницького у Чигирині.
На спеціальному сайті “Музеї України просто неба” можна здійснити віртуальну подорож, дізнатися про історію життя в різних регіонах, а також ознайомитися з народною архітектурою та побутом. 3D-тури музеями доступні в режимі Street View на Картах Google.
Віртуальна екскурсія доступна трьома мовами – українською, російською і англійською. 360-градусні панорами дозволяють прогулятися територією музеїв, зазирнути в будинки і ознайомитися з експозиціями.
Проект є частиною кампанії “Автентична Україна”. До нього увійшли  музеї народної архітектури та побуту у Києві (Пирогів), Львові (“Шевченківський гай”), Переяслав-Хмельницькому та Ужгороді, Центр народознавства “Мамаєва Слобода” (Київ), Запорізька Січ – заповідник “Хортиця” (Запоріжжя) та резиденція Богдана Хмельницького у Чигирині.У рамках кампанії “Автентична Україна” уже представлені віртуальні тури дерев’яними церквами карпатського регіону, що вважаються світовою спадщиною ЮНЕСКО, і 3D-тур Київським національним академічним театром оперети.

За інформацією Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації

 

Автор статті