Ректором Черкаського національного обрано Олександра Черевка

Завершилися вибори ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Перемогу одержав доктор економічних наук, доцент Олександр Черевко, набравши 67,8 % голосів від кількості тих, хто проголосував.

Підрахунок тривав упродовж двох годин у присутності всіх кандидатів на посаду ректора університету, їхніх уповноважених осіб, представника Міністерства освіти і науки Сергія Бондарчука, членів громадської організації «Правий сектор», знімальної групи ОДТРК «Рось». Підраховували голоси в холі навчального корпусу № 3, де й проходило голосування.

Проголосували 94,7 % від загальної кількості тих, хто мав право голосувати.

На посаду ректора університету, крім Олександра Черевка, балотувалися: доктор економічних наук, доцент Сергій Назаренко, який набрав 0,57 %; доктор фізико-математичних наук, професор Павло Стеблянко, що отримав 2,53 % голосів; доктор педагогічних наук, професор Ніна Тарасенкова, за яку проголосували 20,11 % виборців.

Переможця виборчих перегонів привітав колектив. Олександр Володимирович, у свою чергу, подякував усім за довіру:

– Уперше в цьому університеті відбулися демократичні, прозорі, відкриті вибори. Усі могли переконатися, що процес проходив організовано, спокійно, з дотримання вимог чинного законодавства. Дякую своїм виборцям і хочу сказати, що я виправдаю їх довіру. Зроблю все, щоб Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького був провідним вищим навчальним закладом не тільки в області, а й в Україні, щоб він став центром науки, освіти, культури і духовності. Я переконаний: з таким амбітним науково-педагогічним колективом, такими креативними і патріотичними студентами ми це зробимо.

 

За інформацією прес-служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 

Автор статті