Регіональне відділення ФДМУ по Черкаській області пропонує до приватизації шляхом продажу на аукціоні об’єкт державної власності групи А разом із земельною ділянкою

Пропонується будівля колишнього медпункту, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ПАТ «Стеблівська бавовняна прядильно-ткацька фабрика» та перебуває на його балансі, за адресою: Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, смт Стеблів, вул. Нечуя-Левицького, 78.

Об’єкт – одноповерхова цегляна будівля на території підприємства, не використовується за призначенням. Рік введення в експлуатацію – 1959. Загальна площа приміщень – 165,6 м². Загальний фізичний стан задовільний.

Земельна ділянка за вказаною адресою надана в оренду ПАТ «Стеблівська бавовняна прядильно-ткацька фабрика» строком на 20 років, орієнтовна площа земельної ділянки під спорудою – 0,03 га.

Більш детальну інформацію про об’єкт можна отримати за телефоном (0472) 37-26-61.

Пропозиції щодо придбання об’єктів слід надсилати протягом 20 днів з дня публікації оголошення у газеті «Відомості приватизації» від 28.09.2015 № 40 (889) за адресою: 18000, м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205, РВ ФДМУ по Черкаській області.