«Реальний бізнес треба чути й дослухатися», – очільник області

???????????????????????????????Не заважати, а дослухатися до інвесторів і максимально їм сприяти. Цим принципом керується обласна влада на Черкащині. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко під час робочого візиту на «Фабрику агрохімікатів» компанії UKRAVIT.

Це підприємство розташоване в обласному центрі. Воно виробляє засоби захисту рослин, мікродобрива для сільського господарства та пластикову тару. Торік сплатило до бюджетів близько 200 млн грн податків. Підприємство забезпечує роботою 250 працівників і динамічно розвивається.

DSC06369 DSC06339– Досвід цієї компанії показує, як нині, застосовуючи знання наших науковців, інженерів тощо, можна випускати продукцію, що успішно конкурує на світових ринках, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – За останні роки тут удвічі побільшало робочих місць, зросли обсяги виробленої продукції. Наше завдання, як обласної влади, – максимально сприяти таким підприємцям у всіх питаннях і спрощувати бюрократичні процедури. Із власником UKRAVIT Віталієм Ільченком ми постійно комунікуємо. Я переконаний: реальний бізнес треба чути й дослухатися. Власник цієї компанії є прикладом соціально відповідального підприємця, який не лише робить свій вклад в економіку області, а й допомагає нам у створенні сприятливого бізнес-середовища. Зокрема, він долучився до заснування Агенції регіонального розвитку Черкащини.

DSC06267 DSC06227Водночас власник компанії UKRAVIT зауважує, що в області нині сприятливі умови для ведення бізнесу. Каже: із обласною владою має конструктивні стосунки.

DSC06287– Продукцію, яку виробляє наше підприємство, в Україну традиційно на 100% завозили з-за кордону, – розповідає Віталій Ільченко. – Зараз UKRAVIT уже відвоювала 7% українського ринку. Продаємо свою продукцію до Грузії, Молдови, але передовсім забезпечуємо українських аграріїв. На цьому не зупинятимемося. Цьогоріч ми запускаємо ще один виробничий цех. Це дозволить збільшити обсяги виробництва вдвічі. Також невдовзі відкриємо хімічну лабораторію, куди візьмемо на роботу, як мінімум, півсотні працівників. У нас підприємці воліють займатися торгівлею. Але якщо тільки торгувати й нічого не виробляти, то економіки в Україні не буде.

нова лабораторія (1) нова лабораторія (2) нова лабораторія (3)Нагадаємо, створення сприятливого інвестиційного клімату – незмінний пріоритет обласної влади. За минулий рік Черкащина піднялася відразу на дев’ять сходинок за інвестиційним розвитком і зовнішньоекономічною співпрацею. Тепер посідає 14-те місце серед областей. Такі дані моніторингу Мінрегіонбуду.

 

Автор статті