«Разом можемо більше», – очільник області про допомогу закордонних партнерів

20170505_114808Понад 30 млн грн благодійної допомоги для об’єктів соціальної сфери залучили на Черкащині. І це за останні два роки. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на зустрічі з координатором Турецького агентства зі співробітництва та координації (ТІКА) при Раді Міністрів Турецької Республіки в Україні Хаджи Байрам Болатом.

Завдяки співпраці з ТІКА в області із 2015 року реалізовано низку проектів у соціальній сфері на понад 10 млн грн. Черговий проект утілили в Черкаському геріатричному пансіонаті. Тут поремонтували й оснастили харчоблок, а також закупили потрібне реабілітаційне обладнання.

20170505_114555 20170505_114450– Я вдячний нашим турецьким партнерам за підтримку, – наголосив очільник області Юрій Ткаченко. – Разом ми можемо більше. Наступний проект плануємо спільно реалізувати в Будищанському психоневрологічному інтернаті. Загалом кілька років тому ми активізували роботу з міжнародними інституціями й організаціями. Бюджетних коштів вистачає здебільшого на утримання таких закладів, на розвиток потрібні додаткові джерела фінансування. У медичній сфері аналогічно вибудовуємо роботу.

20170505_114855 харчоблок (2)Як зауважив координатор програми ТІКА в Україні Хаджи Байрам Болат, співпрацею з областю там задоволені. Вона триватиме й надалі.

– Ми дуже задоволені реалізацією цього проекту в госпіталі та загалом співпрацею з обласною владою, – зауважив Хаджи Байрам Болат. – Сюди ми залучили 1,5 млн грн. Це вже наш сьомий проект. Попередні були в Умані, Чорнобаї, Тальному та ін. Загалом минулого року ми реалізували в Україні 40 проектів. Цього року плануємо ще більше. Зокрема, у соціальній і освітній сферах. Для нас Україна – важливий партнер.

харчоблок (1)

ДОВІДКОВО: комунальний заклад «Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради» розрахований на 160 ліжко-місць. Структурними підрозділами пансіонату є геріатричне, психоневрологічне відділення та медичний центр відновлювального лікування. Натепер у пансіонаті проживають: інвалідів війни – 1, інвалідів дитинства – 6, учасників війни – 31, учасників бойових дій – 1, членів сімей загиблих – 13, ліквідаторів аварії на ЧАЕС – 4, інвалідів загального захворювання – 53 та інші категорії.

Автор статті