Райони Черкащини для очищення доріг залучають кошти з резервного фонду

????????

Начальник Служби автомобільних доріг Юрій Настенко під час спільного засідання оперативного штабу та регіональної комісії з ТЕБ та НС звернувся до керівників районів з проханням виділити з резервного фонду кошти на паливно-мастильні матеріали для філій ДП «Облавтодор», аби покращити якість розчищення від снігу доріг загального користування області. Після отриманих роз’яснень процедури виділення та освоєння коштів, шість районів Черкащини скористалися фінансами з резервного фонду на місцях.

– Оперативність та злагодженість дій дорожників Черкащини та керівництва ОДА дозволили не допустити утворенню заторів на дорогах області місцевого значення та запобігти ускладненню руху, – наголосив Юрій Настенко.

За його словами, дорожники продовжують роботу у посиленому режимі та разом зі спецтехнікою чергують на автомобільних дорогах області місцевого значення цілодобово. Щоправда, як відзначають в управлінні промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, у селах Рацеве, Тіньки, Боровиця, Новоселиця та Суботів Чигиринського району досі ускладнений рух. Втім, у районі активно працюють над вирішенням цієї ситуації і найближчим часом її врегулюють.

 

 

Автор статті