Рада з питань взаємодії з громадськими організаціями національних меншин відбулась в ОДА

???????????????????????????????Сьогодні в обласній адміністрації пройшло засідання ради ОДА з питань взаємодії з громадськими організаціями національних меншин.

На початку присутні вшанували хвилиною мовчання жертв депортації кримських татар 1944 року. Нагадаємо, сьогодні минає 72-га річниця з дня введення в дію злочинного наказу про депортацію кримських татар.

У ході засідання учасники обговорили та визначили шляхи вирішення проблемних питань щодо збереження миру і злагоди в суспільстві, зокрема захисту прав етнічних спільнот області, недопущення проявів ксенофобії, антисемітизму в м. Черкасах, відповідного реагування представників правоохоронних органів на ці прояви, проведення профілактичних заходів, а також притягнення порушників до відповідальності.

Під час засідання розглянули і питання створення в Черкасах Центру національних культур, виділення приміщення для проведення репетицій творчих колективів національних меншин та розміщення офісів громадських організацій. Міркували і про проведення культурно-мистецьких заходів, зокрема до Дня незалежності України.???????????????????????????????

У засіданні взяли участь начальник управління культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації Олег Островський, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, заступник голови ради, Сергій Пасічник, представники правоохоронних органів, міської влади, громадських організацій національних меншин, зокрема: молодіжної організації Черкаської області Черкаської обласної вірменської общини «Арарат», обласної громадської організації «Романі Рота», обласної регіональної організації Конгресу Азербайджанців України, міської громадської організації «Об’єднана єврейська громада» та ін.

Автор статті