Питання упровадження національно-патріотичного виховання на регіональному рівні обговорили у Батурині

22050113_2150799394946101_6535119618906322205_nУ Батурині Чернігівської області під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулося виїзне розширене засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання. Його завдання – координація дій органів державної влади та громадськості у цій сфері.

У засіданні взяли участь представники міністерств, обласних держадміністрацій (відповідальні за національно-патріотичне виховання), а також громадських патріотичних організацій з регіонів України. від Черкащини у засіданні взяв участь перший заступник очільника області Віталій Коваль.

Відкриваючи засідання Міжвідомчої комісії, Віце-прем’єр-міністр наголосив: «Місце проведення обране не випадково, Батурин – це важливий об’єкт, який треба використовувати для патріотичного виховання молоді, це відбудований потужний історико-культурний центр. Варто пам’ятати трагічну історію Батурина, тим більше в умовах російської агресії. Національно-патріотичне виховання питання нацбезпеки країни».

Учасники засідання обговорили активізацію роботи щодо створення при місцевих державних адміністраціях Координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання, практичні аспекти впровадження національно-патріотичного виховання на регіональному рівні.

За результатами засідання Міжвідомчої комісії  будуть напрацьовані урядові рішення, спрямованні на подальший розвиток системи національно-патріотичного виховання.

У рамках візиту в Батурин учасники відвідали Цитадель Батуринської фортеці, Палац Кирила Розумовського.

За інформацією Урядового порталу

Автор статті