Питання організації літньої оздоровчої кампанії обговорювали освітяни області

b2ap3_medium_DSC0430516 травня відбулася нарада з питань організації оздоровлення і відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2018 року, на яку було запрошено методистів методичних служб та спеціалістів органів управління освітою, заступників директорів з виховної роботи інтернатних закладів освіти.

Начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Валерій Данилевськийпрвітав присутніх та озвучив основні вимоги і завдання, які постають перед освітянами у процесі підготовки й проведення літньої оздоровчої кампанії 2018 року.

Головний спеціаліст відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Тетяна Рибак висвітлила питання санітарно-гігієнічних вимог в організації діяльності літніх таборів відпочинку та оздоровлення.

Ознайомили фахівцйів також з вимогами щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності дітей та охорони праці у закладах оздоровлення і відпочинку, обговорили нагальні проблеми, пов’язані з процесом організації оздоровчої кампанії, отримали компетентні відповіді на свої запитання.

За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті