Питання контролю вантажних перевезень обговорили на Драбівщині

???????????????????????????????Це відбулося сьогодні у Драбові під час наради за участі заступника очільника області Костянтина Омаргалієва. Зокрема напрацювали план спільних дій з місцевими активістами.

Вони разом з перевізниками занепокоєні станом доріг у Драбівському районі. Кажуть, такі значні руйнування дорожнього покриття спричинені рухом перевантажених великоваговиків. Допоміг би проконтролювати недобросовісних перевізників габаритно-ваговий комплекс. Відповідне звернення до представників місцевої та обласної влади передали активісти з ГО «Дорожній контроль – Драбів», «Народний контроль – Драбів», «Народна рада Драбівщини».

IMG_4032– Зараз в області діє поки що єдиний пересувний комплекс для зважування великогабаритного транспорту, що розміщений поблизу Умані, – говорить Костянтин Омаргалієв. – Цього, зрозуміло, не достатньо для повноцінного контролю за недобросовісними великоваговиками. Тож нині ми працюємо над тим, аби найближчим часом придбати габаритно-ваговий комплекс та облаштувати ділянку для його розміщення біля Золотоніського кільця. Це має вирішити питання з перевантаженими перевізниками для тих районів, що розміщені на Лівобережжі.

DSCN1544Поки будуть тривати всі необхідні процедури, допомогти контролювати вантажоперевізників-порушників зголосилися самі місцеві активісти з перевізниками. За необхідності ваговий комплекс має надати у користування одне з місцевих підприємств.

Принагідно учасники зустрічі також порушили питання ремонту та утримання доріг в районі. Зокрема частину дороги державного значення 24-09. Розпочати роботи на найбільш проблемних ділянках цього автошляху готові вже днями.

Автор статті