Питання канівських АТОвців обговорили на спільному засіданні Центрів допомоги учасникам АТО

DSCF0491Нещодавно в Каневі відбулось спільне засідання міського та районного Центрів надання допомоги учасникам антитерористичної операції за участі представників обласного Центру при Черкаській облдержадміністрації. Про це повідомляють в Канівському МВК.

На засіданні обговорили питання соціального захисту, медичного обслуговування, працевлаштування, освіти, перевезення та землекористування. За підсумками зустрічі можна виокремити основні проблеми, які вирішать найближчим часом. Зокрема, це забезпечення учасників антитерористичної операції путівками в санаторно-курортні заклади з якісними умовами оздоровлення.

DSCF0480Не вирішеними залишились питання в сфері медицини та землекористування, адже вони потребують часу та коштів для задоволення законних потреб учасників АТО. Що стосується земельного питання, то як тільки будуть встановленні межі міста Канева, учасникам АТО виділять земельну ділянку площею 26 га в масиві Костянецький.

Гостро постала проблема із якісним зубопротезуванням бійців, адже нині Канівська ЦРЛ не має можливості здійснювати цю процедуру в зв’язку з відсутністю сучасних матеріалів та обладнання.

 

Автор статті