Психологів навчали, як соціально адаптовувати атовців

IMG_8014Регіональний психологічний кризовий центр Фундації «Паритет», що займається соціальною адаптацією воїнів АТО, проводить навчання для психологів нашої області, інформує Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Саме на базі нього проходить навчання – у межах проекту «Організація мережі психологічної допомоги воїнам АТО та членам їх родин в районних центрах в Черкаській області» – за підтримки обласної державної адміністрації.

Тренінг-семінар розрахований на психологів, які за своїми функціональними обов’язками або на громадських засадах взаємодіють із учасниками АТО та членами їх родин.

Серед питань, що передбачені для обговорення, – окреслення переліку проблем щодо виявлення ознак посттравматичного стресового розладу; надання практичних рекомендацій щодо алгоритму дій при виявленні посттравматичного стресового синдрому; відпрацювання технологій роботи із залежностями; керування агресивною поведінкою; тренування навичок вивченого оптимізму та моделювання бажаного майбутнього та ін.

Ведучі тренінгу: психологи-консультанти Регіонального психологічного кризового центру Фундації «Паритет» м. Черкаси: Озерянський Ігор, Козлова Наталія, Гаврилюк Людмила.

 

Автор статті