Призначено начальників державних податкових інспекцій Черкаської області

C8OGuEzS5w

Наказом Державної фіскальної служби України від 14 вересня 2015 року №2913-о призначено в порядку переведення Крамар Ольгу Володимирівну на посаду начальника Кам’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.
Крамар
Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3049-о призначено в порядку переведення Процика Валерія Романовича на посаду начальника Корсунь-Шевченківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Процик
Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3050-о призначено в порядку переведення Приблуду Івана Миколайовича на посаду начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області.

Приблуда
Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3051-о призначено в порядку переведення Синьогуба Костянтина Івановича на посаду начальника Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Синьогуб
Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3052-о призначено в порядку переведення Ільченка Павла Васильовича на посаду начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Ильченко
Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3053-о призначено в порядку переведення Сліпченка Володимира Віталійовича на посаду начальника Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Слипченко
Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3054-о призначено в порядку переведення Криштопу Максима Валерійовича на посаду начальника Державної податкової інспекції у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області.

Криштопа
Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3055-о призначено в порядку переведення Коляду Станіслава Євгенійовича на посаду начальника Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Коляда

Накази підписав Голова Державної фіскальної служби України Р.М.Насіров.

Автор статті