Привітання голови ОДА Олександра Вельбівця з Новим роком та Різдвом Христовим

^AD82CAA1CA899467C17E0F999494246C313552A43706F7432D^pimgpsh_fullsize_distrШановні черкащани!

Щиро вітаю Вас і Ваші родини із світлими зимовими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Відходить в історію 2018 рік. Попри все, він залишиться для нас добрим спогадом, бо дарував нам радість зустрічей і відкриттів, новий професійний та життєвий досвід. Для нашої області цей рік став роком реалізації планів соціально-економічного розвитку та досягнення гарних результатів. Тому, в кожного з нас є підстави порадіти, побажати один одному світлих надій і щасливого майбуття.

Хай рік, в який ступаємо, пройде під знаком миру, добра та поваги до ближнього! Буде роком багатим на чисті помисли,  нові здобутки і приємні події.

Нехай ці традиційно щирі свята Ваші сім’ї зустрінуть у теплій атмосфері, а священна Віфлеємська зоря освітить серця благодаттю і любов’ю.

Від усієї душі зичу великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч, достатку і добробуту Вашим сім’ям.

Успіхів Вам у всіх починаннях, благословенною хай буде Ваша життєва дорога, прихильною доля, твердою надія й незламною воля на добрі справи.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою

голова Черкаської ОДА                                                                                                                      Олександр Вельбівець

 

 

Автор статті