Припинено діяльність ще одного нелегального газозаправного пункту

photo_2018-11-30_09-51-44 (3)Працівники податкової міліції головного управління ДФС у Черкаській області спільно зі співробітниками слідчого відділу Черкаського відділу ГУНП в Черкаській області та Черкаської місцевої прокуратури встановили на території міста Черкаси протиправну, без жодних правовстановлюючих документів (дозволів) діяльність автомобільного газозаправного пункту, де проводилась незаконна реалізація скрапленого газу невідомого походження та якості. Виявили його функціонування у межах операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків).

За результатами санкціонованого обшуку, за адресою місцезнаходження нелегального АГЗП проведено демонтаж обладнання, що використовувалось у протиправній діяльності, та вилучено з незаконного обігу 8,5 тис. літрів паливно-мастильних матеріалів (скрапленого газу).

Загальна сума вилучених та переданих на відповідальне зберігання товарно-матеріальних цінностей становить 538  тис. грн.

Триває слідство, повідомляють в Головному управління ДФС у Черкаській області

Автор статті