ПРЯМА МОВА. Юрій Ткаченко про проїзд вантажівок на час ремонту мосту

DSC08685– У зв’язку з ремонтом, що триває вже два тижні, об’їзд великовагового, великогабаритного транспорту та сільгосптехніки відбувається по греблі Канівської ГЕС. Порядок руху регламентований Правилами проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами. Їх затверджено постановою Кабміну від 18 січня 2001 року № 30.авапвапвап

Тобто:

→ рух транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі;

→ дозвіл оформлює уповноважений підрозділ Нацполіції на підставі погоджувальних документів із власниками вулично-дорожньої мережі, залізничних переїздів, мостового господарства, служб міського електротранспорту, електромереж, електрифікації, електрозв’язку, в яких визначаються умови та режим проїзду таких транспортних засобів.

У нашому випадку проїзд такого транспорту потребує погодження власником греблі – філією «Канівська ГЕС «ПрАТ «Укргідроенерго» (якщо вага перевищує 30 тонн).

Керівник філії – Василь Андрійович Гринь

(0236) 3-33-75 (приймальня)

(0236) 3-24-18 (начальник зміни станції, цілодобово)

Нагадую також, що з 1 червня в області (якщо t повітря понад 28°с) введено тимчасове обмеження руху великовагових і великогабаритних транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 24 тонни та навантаження на вісь яких більше 7 тонн, із 7.00 до 22.00.

ДЛЯ ВСІХ ПИТАНЬ – ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ:

(0472) 36-11-13, 0800508876 (контактний центр ОДА).

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО РЕМОНТ, ГРАФІКИ, СХЕМИ ОБ’ЇЗДІВ ТУТ:

http://ck-oda.gov.ua/pryama-mova-yurij-tkachenko-pro-remont-cherkaskoho-mostu/

Автор статті