Пряма мова. Сергій Чубань про зимове експлуатаційне утримання доріг

_DSC0923– Якісне та своєчасне утримання доріг в зимовий період – серед пріоритетних завдань, визначених головою обласної адміністрації Олександром Вельбівцем. Керівники ж районів міст та громад,  відповідно й підрядні організації, в цілому належним чином виконують поставлені доручення щодо зимової експлуатації. Так, у підрядників нині в наявності 125 одиниць техніки, зокрема 77 – для очистки доріг від снігу та 48 – для посипки проїзної частини.

Зауважу, більшість райдержадміністрацій уклали договори на зимове експлуатаційне утримання з підрядними організаціями до кінця цього року.

Для оперативного реагування під час ускладнення погодних умов додатково напрацьований і механізм щодо залучення важкої техніки й техніки сільгоспвиробників у кожному районі. Сформовано перелік зі 111 товариств та організацій, які, за необхідності, надаватимуть відповідну техніку. Вона налічує близько 2 сотень одиниць.

Водночас у  Службі місцевих автомобільних доріг в Черкаській області для постійного контролю за станом утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення створено та налагоджено щодобове чергування диспетчерської служби. Чергування посадовців, в разі ускладнення  погодних умов, організовано й в управлінні автомобільних доріг Департаменту інфраструктури (тел.: (0472) 38 67 31, 38 67 32, (098) 673 18 37).

 

Автор статті