Протягом першого року безвізу ДМС оформила понад 5 мільйонів біометричних закордонних паспортів

79_main_new.1528703018Протягом першого року безвізу Державна міграційна служба оформила понад 5 мільйонів біометричних закордонних паспортів. Про це повідомив Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк.

«Минув рівно рік, як громадяни України – власники біометричних паспортів отримали можливість подорожувати країнами Європейського Союзу без віз. У перші місяці дії безвізу спостерігався великий сплеск кількості бажаючих оформити біометричні закордонні паспорти, кількість документів, які оформлювалися протягом дня сягала 28 тисяч», – зазначив Голова ДМС.

Він також додав, що підвищений попит залишається і по сьогодні.

«Українська міграційна служба виконала всі заходи, які були необхідними для запровадження безвізу, але безвіз не був самоціллю реформ, які системно проводяться у сфері документування. План дій з лібералізації візового режиму ЄС для України став інструментом для проведення глибинних змін у процесах ідентифікації та документування, які спрямовані на забезпечення захисту громадян та національних інтересів України», – зауважив Максим Соколюк.

Загалом з моменту запровадження біометричних закордонних паспортів (січень 2015 року) в Україні оформлено близько 8,8 млн таких документів. При цьому протягом останніх 12 місяців оформлено понад 5 млн паспортів для виїзду за кордон, тоді як до запровадження безвізового режиму щороку оформлювалося лише близько 2 млн документів.

За інформацією Урядового порталу

Автор статті