Прокурор області наполягає на негайному вжитті додаткових заходів щодо профілактики скоєння злочинів

прокуратура1

На цьому Сергій Овчаренко наголосив на координаційній нараді щодо стану боротьби зі злочинністю, у тому числі в її організованих формах, профілактики тяжких злочинів проти життя та здоров’я особи на території Черкаської області за підсумками роботи 7 місяців 2015 року.

Прокурор Черкаської області під час виступу неодноразово підкреслював важливість активізації розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя, здоров’я особи, а також на профілактичну роботу з боку органів внутрішніх справ з вказаного питання. За його словами, завдяки вжитим скоординованим заходам правоохоронним органам області вдалось зменшити кількість зареєстрованих умисних тяжких тілесних ушкоджень в тому числі таких, що спричинили смерть потерпілого, злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, а також знизити питому вагу злочинів, вчинених неповнолітніми, раніше судимими, групою осіб та у стані алкогольного сп’яніння.

Також під час заходу учасники приділили особливу увагу роботі правоохоронних органів області щодо виявлення та профілактики корупційних правопорушень.

– Вжитими заходами покращено роботу у боротьбі з корупцією. Проте, мене не влаштовує стан викриття корупціонерів, особливо, серед посадовців вищих категорій. Прощу активізувати роботу з цього питання, – зауважив прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко.

За результатами наради визначено додаткові скоординовані заходи, зосереджені на підвищення ефективності протидії злочинності, у тому числі в її організованих формах, профілактики тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя та здоров’я особи в регіоні.

 

 

За інформацією прес-служби  прокуратури Черкаської області

Автор статті