Прокуратура забезпечила виконання рішення суду та щодо повернення до комунальної власності 80 га сільськогосподарських земель 

29082013-364x245За принципової позиції Звенигородської місцевої прокуратури скасовано рішення Головного управління Держземагенства у Черкаській області «Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки в оренду» та визнано недійсними договора оренди та суборенди земельної ділянки площею більш як 80 га в адміністративних межах Єрківської селищної ради Катеринопільського району.

На цей час вищевказану земельну ділянку повернуто до комунальної власності Єрківської селищної ради.

Нагадаємо, що прокуратурою встановлено факт неправомірного, без проведення земельних торгів, надання фізичній особі землі для ведення фермерського господарства. У суді прокурором доведено факт набуття земельної ділянки на пільгових умовах і за відсутності у фізичної особи наміру створювати таке господарство, тому рішенням Катеринопільського районного суду від 15.03.2017 позов прокурора про визнання незаконним правочинів з надання в оренду земельної ділянки загальною площею більше 80 га вартістю 2,6 млн. грн. задоволено.

Робота щодо виявлення та усунення випадків грубих порушень закону при розпорядженні та використанні земель державної власності триває.

 За інформацією прокуратури Черкаської області

Автор статті