Прокуратура області захистила інтереси держави у справі щодо незаконної оренди земель

завантаженняПрокуратура Черкаської області захистила інтереси держави в суді касаційної інстанції у справі за позовом прокуратури щодо повернення з незаконної оренди більш як 280 га земель у Жашківському районі.

Так, враховуючи доводи прокуратури, Вищим господарським судом України відмовлено у задоволенні касаційної скарги відповідача, який протиправно використовував вказані землі.

Нагадаємо, прокуратурою встановлено, що зазначена земля, яка мала в складі понад 140 га особливо цінних грунтів, надана в оренду одному з товариств без розробки проекту землеустрою, проведення агротехнічної експертизи та державної експертизи землевпорядної документації. Крім того, орендна плата за використання земельних ділянок встановлена без нормативно-грошової оцінки. Зазначене вище стало підставою для звернення до суду з відповідним позовом.

Рішенням Господарського суду Черкаської області від 22.03.2017 позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі, вказане судове рішення залишено в силі судом апеляційної інстанції.

 

Автор статті