Профорієнтаційні відкриття для українських скаутів

20190511_105853Вчергове обласна служба зайнятості долучилася до збору-походу, що проводиться на Черкащині Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національна Організація Скаутів України».

Учасниками збору, який традиційно проходив поблизу с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району, стали близько 1000 представників осередків цієї організації з усієї країни, волонтерських загонів, групи школярів, в тому числі, діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, та з малозабезпечених родин.20190511_103156

Організатори подбали про створення всіх умов для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку молоді. Цій меті слугували різноманітні ігри, тренінги, заняття, конкурси, майстерні. Заходи проводилися під гаслом «Час нових відкриттів!», якому відповідали і активності, представлені фахівцями Черкаської обласної служби зайнятості, адже вони були орієнтовані на ознайомлення зі світом професій, сприяння формуванню активної позиції школярів щодо професійного самовизначення та побудови професійних перспектив на основі порад фахівців. З цією метою проводилися вишколи за різними. 20190511_120320

Крім цікавих та корисних знань і навичок, найбільш активні учасники і переможці профорієнтаційного інтерактивного інтелектуально-ігрового брейн-рингу «Ігри професій» отримали також і призи від обласної служби зайнятості.

Ще одним корисним відкриттям для багатьох (в тому числі, і дорослих з числа батьків, тренерів) стала інформація, отримана в результаті комп’ютерного експрес-тестування, яке проводилося для сприяння професійному  самовизначенню бажаючих.

За інформацією ОЦЗ

Автор статті