Професор зі Сполучених Штатів навчатиме студентів ЧНУ

1534326844_dsc_0502До Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького прибув новий викладач зі Сполучених Штатів Америки професор Джонсон. Він представник урядового агентства «Корпус Миру». Протягом наступного навчального року він викладатиме англійську мову студентам навчально-наукового інституту іноземних мов, інформують у навчальному закладі.

Окрім цього, професор Джонсон є фахівцем із багатьох спеціальностей: міжнародне право, міжнародні відносини, філософія тощо. Тому своїм закордонним досвідом із цих спеціальностей науковець також ділитиметься зі студентами ЧНУ під час додаткових лекційних занять.

– Університет імені Богдана Хмельницького підтримує тісні зв’язки з Корпусом миру. Також адміністрація університету зацікавлена в тому, щоб до нашого навчального закладу приїздили викладачі високого рівня. Саме така співпраця дозволяє обмінюватися досвідом та отримувати нову інформацію. Переконаний, що під час перебування в Україні у Вас буде можливість краще пізнати нашу культуру, традиції, познайомитися з сучасною молоддю та українським студентством загалом, – звернувся до гостя проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергій Корновенко.

У свою чергу викладач із США зазначив, що буде радий попрацювати в Україні, зокрема, в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. За його словами, це можливість сформувати уявлення про життя українців. Майбутні колеги висловили побажання щодо співпраці та реалізації спільних проектів з американським науковцем. Натомість професор Джонсон зазначив, що готовий працювати, розвиватися, пізнавати нове.

 

Автор статті