Проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії»: Оголошення щодо можливості отримати грантове фінансування

nw_101d33f8f1_184267

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» оголошує грант для реалізації діяльності «Дослідження економічної ефективності розширення тестування на ВІЛ з використанням експрес-тестів в рамках профілактичних програм» та  просить надсилати заявки  в рамках діяльності, спрямованої на визначення ефективності і вартості ІФА та експрес-тестування на ВІЛ в різних сценаріях/моделях надання послуг з тим, щоб проілюструвати відмінності між стратегіями і технологіями тестування та обрати найкращий варіант для країни.

Проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії» має на меті посилення системи охорони здоров’я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.

Цю мету буде досягнуто шляхом виконання таких основних завдань:

1) Сприяння посиленню ролі держави та розвитку національного потенціалу у справі формування та реалізації науково-обґрунтованих і гендерно-чутливих програм у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

2) Поліпшення та оптимізація розподілу ресурсів і фінансування національних та окремих обласних програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу для найбільш уразливих груп населення

3) Оптимізація і зміцнення кадрових ресурсів охорони здоров’я для надання гендерно-чутливих послуг з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.

Ліміт бюджету для Гранту з фіксованою сумою75,000.00 доларів США.

Критерії відповідності організацій

Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять незалежну діяльність та зареєстровані                   в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.

Процес подання заявки

Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають укомплектувати Заявку, що міститься в Пакеті заявника.

У випадку складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит за адресою grant@hss-share.net.ua  Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hss-share.net.ua  до 10:00 год. 17 серпня, 2015 року включно.

Інформаційний семінар/вебінар пройде 14 серпня 2015 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hss-share.net.ua  до 15:00 13 серпня 2015 року.

Заявки приймаються до 31 серпня 2015 року, 23:59 год.

Додаткова інформація за посиланням: http://www.hivreforminaction.org/uncategorized/конкурс-на-отримання-гранту-дослідж/

 

Інформація взята за  посиланням:  http://www.hivreforminaction.org

Автор статті