Продовжуються роботи із поточного середнього ремонту на автодорозі Н-01 у місті Городище

70941595_449625772306830_8524272861395812352_nНа замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на автодорозі державного значення загального користування Н-01 Київ-Знам’янка 4 вересня продовжуються роботи із поточного ремонту на ділянці км 153+717 – км 163+650 від шляхопроводу у місті Городище у напрямку Києва.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 634-р від 14.08.2019 року, кошти з Державного бюджету передбачені на відновлення покриття лише на 1 км автодороги. При збільшенні фінансування з Державного бюджету роботи з відновлення покриття на цій ділянці автодороги будуть продовжені.

На цій ділянці автодороги завершено фрезерування старого асфальтобетонного покриття, розпочалися роботи з посилення основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг» та з ліквідації пучин. Буде ліквідовано 300 метрів пучин на проїжджій частині автодороги Н-01 Київ-Знам’янка із заміною всього конструктиву дорожнього одягу та влаштуванням дренажних воронок. Також буде влаштовано вирівнюючий та верхній шари асфальтобетонного покриття. Проводитимуться роботи із укріплення узбіч, влаштування дорожньої розмітки та заміни дорожніх знаків.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

На час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги, рух автомобілів буде ускладнено, рух автотранспорту здійснюватиметься по одній полосі у реверсному режимі. На автодорозі Н-01 облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху.

Через постійне недофінансування автодорожньої галузі, капітальний ремонт автодороги Н-01 Київ-Знам’янка не проводився. Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-01 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

За інформацією САД у Черкаській області

Автор статті