Пробація Черкащини шукає волонтерів

Волонтер (1)Нині органи пробації у м. Черкасах та Черкаській області співпрацюють із 13-ма волонтерами пробації, тільки протягом серпня додатково залучені 7 волонтерів пробації, з якими укладено договори про співробітництво. Волонтерами стають як представники громадських організацій Черкащини, так і люди, чиї рідні мали чи мають проблеми із законом, або самі пройшли такі випробування, волонтерами стають навіть колишні співробітники Державної кримінально-виконавчої служби України, інформує філія Центру пробації в Черкаській області.

Зауважимо, на законодавчому рівні передбачено залучення небайдужих людей на добровільній основі до діяльності уповноважених органів із питань пробації для проведення нагляду та соціально-виховної роботи із клієнтами пробації.

Протягом 8 місяців цього року на обліку органів пробації в Черкасах та області перебувало близько 3 тисяч осіб. І кожний з них потребує такої необхідної допомоги та підтримки, кажуть в структурі.

Ми відкриті до співпраці! Філія Центру пробації в Черкаській області запрошує всіх небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

Волонтерами в пробації можуть бути студенти вищого навчального закладу, члени благодійної, громадської чи релігійної організації, або просто небайдужі громадяни, які володіють певними знаннями, уміннями чи навичками, можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їхньому працевлаштуванню, залученню до навчання чи соціально-корисної роботи, наданню консультацій правопорушникам та їхнім сім’ям.

Для одержання додаткової інформації звертайтеся за електронною адресою: chs1_probation@ukr.net або за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 337.

 

Автор статті