Про захист прав інтелектуальної власності говорили в ОДА

???????????????????????????????Питання захисту прав інтелектуальної власності днями обговорювали на засіданні координаційної ради з питань інтелектуальної власності при обласній державній адміністрації під головуванням заступника очільника області Ярослава Березаня.

Ярослав Григорович відмітив, що обласною державною адміністрацією триває робота із захисту прав інтелектуальної власності. Так, проводилися наради з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, проведено інвентаризацію комп’ютерних програм в органах виконавчої влади з метою виявлення неліцензованого їх використання. Напередодні проведення новорічних свят, фестивалів надсилаються попередження, що музичні, драматичні та музично-драматичні твори у закладах використовуються лише з обов’язковою сплатою суб’єктам авторських прав за це використання. Крім того, було затверджено новий склад координаційної ради, яка у подальшому займатиметься захистом прав інтелектуальної власності.

??????????????????????????????? ???????????????????????????????Детально про право інтелектуальної власності та основні поняття членів ради поінформував проректор із наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Сергій Корновенко.

Присутніх також поінформували про створення єдиної організації з питань захисту прав інтелектуальної власності та створення інтернет-кабінетів.

По завершенню обговорення було прийнято рішення щодо підготовки офіційного листа на адресу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з проханням призначити інспектора державної служби інтелектуальної власності в області, який буде координувати роботу із захисту інтелектуальної власності в регіоні. А також вивчити питання щодо проведення навчання серед бізнесових структур з питань захисту прав інтелектуальної власності.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації

Автор статті