Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації від 29.12.2007 № 464

розпорядження
облдержадміністрації
від 29.12.2007 № 464

Відповідно до ст. 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)”:

1. Внести до розпорядження облдержадміністрації від 29.12.2007 № 464 „Про регулювання цін на основні продовольчі товари”, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Черкаській області 09.01.2008 за № 1/1482 (із змінами) зміни,виклавши пункт 1 у такій редакції:

„1. Установити граничну торговельну (постачальницько-збутову) надбавку до оптової ціни виробника (митної вартості) на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі до 10 відсотків без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні.

2. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному управлінні юстиції у Черкаській області, з дня оприлюднення у газеті „Нова Доба”.

Голова державної адміністрації
О.В. Черевко