Про VIІ Київську книжкову виставку «Книжкові контракти»

e-ozoДержкомтелерадіо запрошує видавців взяти участь у VIІ Київській книжковій виставці «Книжкові контракти», яка відбудеться  з  15 по 18 грудня в Українському Домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Під час церемонії відкриття «Книжкових контрактів» відбудетьсяурочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу “Краща книга України”.

Традиційно на виставці широко представлено художню, наукову, дитячу, довідкову,  історичну, краєзнавчу, музичну літературу, подарункові видання, яка реалізується за ціною виробника. У  «Різдвяній вітальні» відбуваються презентації книжкових новинок, літературні зустрічі та автограф-сесії як з  відомими сучасними письменниками, так і з молодими талановитими початківцями.

До дня Святого Миколая запланована цікава розважальна програма для дітей. Також традиційно в рамках книжкової виставки-ярмарку пройде благодійна акція із збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

З питань участі у VIІ Київській книжковій виставці «Книжкові контракти» звертайтесь за тел. (044)  224-78-86 та exhibit@welding.kiev.ua

Подробиці про програму виставки на сайті http://www.bookexpo.in.ua/

 За інформацією Держкомтелерадіо України

Автор статті