Про призначення пенсій говорили на семінарі-навчанні в Пенсійному фонді Черкащини

IMG_1131

Нараду-навчання для заступників начальників міських та районних управлінь з пенсійних питань нещодавно провели фахівці Пенсійного фонду. Про це повідомили в головному управлінні Пенсійного фонду в Черкаській області.

Семінар відкрила перший заступник начальника головного управління Анна Вовкогон, яка поставила приоритетні завдання з пенсійного забезпечення для структурних підрозділів Фонду області.

– Одним із головних завдань на сьогодні є запровадження нових стандартів обслуговування громадян та реалізація вимог, які стоять перед системою пенсійного забезпечення в сучасних умовах, – зазначила Анна Михайлівна.

Начальник відділу з питань призначення пенсій управління пенсійного забезпечення Тетяна Коваль поділилася досвідом, набутим під час підвищення кваліфікації в Києві. Вона розповіла про нарахування пенсії учасникам АТО та членам їхніх сімей. Звернула увагу на особливості визначення права на пенсію за вислугу років, за роботу в шкідливих умовах праці, обчислення стажу роботи для осіб, які працювали в районах Крайньої Півночі.

IMG_1129

Інформацію про організацію роботи щодо забезпечення виплати пенсії тимчасово переміщеним особам та з інших актуальних питань надала начальник управління пенсійного забезпечення Ольга Бондаренко.

Працівники Фонду постійно організовують і самі проходять навчання, підвищують професійний рівень, що сприяє покращенню обслуговування громадян. З початку року за різними професійними і тематичними програмами пройшли навчання 199 державних службовців системи Фонду в області, що на 68 осіб більше проти відповідного періоду минулого року. З них 100 – у рамках конкурсу «Кращій державний службовець», 99 – за програмами короткотермінових та постійно діючих семінарів.

Автор статті