Про переваги користування електронною чергою реєстрації безробітних

29166-1_largeУсе більше сервісів та послуг можна отримати через мережу Інтернет, не виходячи з дому. Служба зайнятості також робить обслуговування клієнтів більш зручним та мобільним. З початку 2017 року діє сервіс Державної служби зайнятості – «Електронна черга реєстрації безробітних».

При допомозі сервісу можна самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця служби зайнятості з метою отримання консультацій з питань: сприяння працевлаштуванню; тимчасової зайнятості; вибору професії; профнавчання; юридичних аспектів у напрямку зайнятості, профорієнтації, реєстрації у службі зайнятості тощо.

Для запису необхідно виконати наступні кроки:

  • зайти на портал Державної служби зайнятості dcz.gov.ua;
  • заповнити обов’язкові поля;
  • вказати мету відвідування;
  • обрати сервісну установу служби зайнятості, бажану дату та час відвідування.

Наприклад, жителі Кам’янського району активно користуються зручним електронним сервісом служби зайнятості: якщо протягом 2018 року електронною чергою скористалось 24 особи, то станом на кінець травня нинішнього року вже 22 особи звернулись за послугами до Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, записавшись на прийом до фахівців у дистанційному режимі.

– Користувачі офіційного вебсайту державної служби зайнятості і, водночас, наші клієнти говорять про зручність, переваги та доцільність створення відповідного сервісу, що значно економить їхній час і дозволяє ефективно планувати розпорядок дня пошукачів роботи, – коментує директор районної філії Тетяна Бурдєєва.

За інформацією Кам’янської районної філії ОЦЗ

Автор статті