Про охорону водних ресурсів області

foto25 травня в приміщенні обласної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: “Основні проблеми у сфері охорони водних ресурсів області і шляхи їх вирішення. Відзначення Міжнародного дня біорізноманіття”.

Організатором засідання круглого столу виступило Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

Участь у засіданні взяли представники Черкаського регіонального управління водних ресурсів, Державної екологічної інспекції у Черкаській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаського обласного центру з гідрометеорології, Управління лісового та мисливського господарства, Управління агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації, Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Черкаській області.

У ході засідання були обговорені питання щодо основних проблем у сфері охорони водних ресурсів області та шляхів їх вирішення, надана інформація про проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану поверхневих водних об`єктів області.

При обговоренні питання щодо збереження біорізноманіття наголошено на тому, що вирішення питання його збереження лише шляхом створення заповідних об`єктів є недостатнім. Турбота про біорізноманіття має стати невід’ємною складовою таких галузей як агропромисловий комплекс, рибальство і лісівництво. Ці сектори економіки безпосередньо залежні від біорізноманіття та безпосередньо на нього впливають.

На завершення учасники круглого столу акцентували увагу на тому, що питання збереження поверхневих вод і біорізноманіття складні та багатогранні. Тому, перш за все, необхідно спрямувати спільні зусилля органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадян для їх практичного вирішення.

 

 

Автор статті