Про нарахування пенсій, стаж та інше – у спеціальному вебінарі для роботодавців і працівників

preview1Відбувся перший спільний вебінар головного управління ДФС у Черкаській  області та головного управління Пенсійного фонду в області. Про це інформує Головне управління ДФС у Черкаській  області.

Відео можна переглянути на YouTube-каналі («Допомога платнику»), зокрема виступ заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександра Супряги – про нарахування пенсій, стаж для їх отримання, огляд актуального Законопроекту №6614 та відповіді на запитання. А також: «Незадекларована праця – які наслідки», «Як порахувати страховий стаж», «Скільки років страхового стажу потрібно мати для призначення пенсії по інвалідності, залежно від групи», «Як підтвердити стаж підприємцю з 1998 по 2004 рр», «Де і чому працівникові потрібно періодично одержувати інформацію щодо нарахованої заробітної плати, щомісячного розміру сплачених внесків до Пенсійного фонду України та страхового стажу». Інформація ж для фізичних осіб – підприємців – щодо рівня майбутньої пенсії та перерахунку нинішньої.

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=ds08t9WqngI Тези + відповіді на запитання: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/311571.html

Автор статті