Пріоритетні завдання органів Пенсійного фонду обговорили на семінарі

d0670c01e42acfd0f3bbc3520ec34e43_XLУ Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходить короткостроковий тематичний семінар підвищення кваліфікації керівників, головних спеціалістів з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, повідомляють у структурі.

У роботі семінару взяла участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник. Вона обговорила зі слухачами пріоритетні завдання органів Пенсійного фонду України щодо виплати пенсій.
Світлана Зінник відзначила, що оптимізація територіальних органів, яка передбачає централізацію певних функцій, зменшення адміністративних видатків та удосконалення технологічного адміністрування пенсійної системи, не вплинула на доступність та якість надання послуг пенсіонерам.

Програму семінару реалізовують викладачі-практики – фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Серед питань, винесених на обговорення: організація роботи органів Пенсійного фонду України щодо виконання законодавства про пенсійне забезпечення; організація щодо формування потреби в коштах на виплату пенсій; виплата пенсій через установи уповноважених банків; організація роботи щодо утримання переплат пенсій, їх обліку та списання; запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в роботі спеціалістів з питань виплати пенсій; порядок відрахування з пенсій по виконавчих документах; виплата пенсій щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій; формування звітності по виплаті пенсій та допомог; виплата пенсії та допомоги на поховання внутрішньо переміщеним особам; дотримання норм законодавства щодо перерахунку коштів установам, в яких знаходяться особи на повному державному утриманні та ін.

Загальна складова програми семінару передбачає практичні заняття з ділової української мови, культури мовлення та стилістики публічного виступу.

 

 

 

 

Автор статті