Президент випробував систему захищеного відео-конференц зв’язку

c35d00ce49d8207a45b61be1539db26c_1469102976_wysiwygПрезидент Петро Порошенко відвідав Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ), де ознайомився із можливостями сучасної комунікаційної технології захищеного зв’язку.

Глава держави випробував систему захищеного відео-конференц зв’язку, зателефонувавши голові Чернігівської ОДА, який поінформував Главу держави про поточну ситуацію в області.

Президент зазначив, що використання захищеного конференц-зв’язку розширює можливості ефективної координації та взаємодії з регіонами України та наголосив, що «в умовах війни, інформація, яка буде передаватися цими каналами зв’язку буде захищена від тих вух, для яких ця інформація не передбачена».

Петро Порошенко наголосив на потенціалі захищеного відео-конференц зв’язку. «Це створює нові можливості для покращення координації нашої роботи з регіонами. І не лише губернаторами. Коло абонентів в областях буде значно розширено», – підкреслив Президент.

Главі держави були продемонстровані виїзні вузли зв’язку та засоби урядового польового зв’язку. Окрема частина програми була присвячена перспективам нових інвестиційних проектів в Україні.

Президент також зазначив, що ДССЗЗІ дуже активно проводить роботу по модернізації систем захисту інформації.

«Наприкінці 2013 – на початку 2014 років ситуація була в жахливою. Ми мали повністю російське програмне забезпечення. Ми мали повністю відкритий доступ країни-агресора до усіх наших державних таємниць і фактично з нуля, з чистого аркушу, доводилося розробляти технічні та програмні засоби захисту інформації, забезпечити кардинальне переобладнання та перезавантаження систем конфіденційного зв’язку», – сказав Петро Порошенко.

Президент також відзначив важливість співпраці Держспецзв’язку з Міністерством оборони, Службою безпеки України та прикордонниками щодо забезпечення захисту військового зв’язку та секретної інформації, яка принесла позитивні результати.
За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Автор статті